Regulamin konkursu

Regulamin konkursu walentynkowego „Zdjęcie ubrane w miłość z Klairsem” Facebook

 1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na profilu Willcare Beauty w serwisie facebook. Organizatorem konkursu i jednocześnie całkowitym fundatorem nagród jest firma Willcare Beauty SP z o.o. Z siedzibą przy ul. Wietrznej 5, 61-680 Poznań.
 2. Organizator decyduje o zasadach i przebiegu konkursu.
 3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto wyśle do nas zgłoszenie na mail klairskonkurs@gmail.com, polubi naszą stronę na facebook`u oraz doda komentarz pod postem walentynkowym.
 4. Przesłanie zgłoszenia na podany wyżej adres mail oznacza przystąpienie do konkursu oraz akceptację niniejszego regulaminu.
 5. Tematem konkursu jest „Najlepsze zdjęcie walentynkowe z produktem Klairs”. Czekamy na fotografie z waszą kosmetyczną połówką – wszystko oczywiście ze smakiem i w dobrym tonie.
 6. Czas trwania konkursu: Wasze zgłoszenia wraz z propozycjami zdjęć przesyłajcie od 6.02.2017 roku do 12.02.2017 do północy. Zgłoszenia po terminie nie będą rozpatrywane.
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek 13.02.2017. Tego dnia zwycięskie zdjęcia opublikujemy pod naszym walentynkowym postem. Prosimy również o podanie w zgłoszeniu nr telefonu, abyśmy mogli skontaktować się telefonicznie.
 8. Nagrodą w konkursie są kosmetyki marki Klairs. Trzy miejsca: 1- Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 2- Klairs Rich Moist Foaming Cleanser, 3- Klairs Creamy & Natural Fit Concealer
 9. Organizator poinformuje zwycięzców o wygranej na portalu facebook, a także mailem w wiadomości prywatnej lub telefonicznie.
 10. Organizator nie przewiduje możliwości zamiany nagrody na inną o tej samej wartości, ani na gotówkę.
 11. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych Willcare Beauty Sp z o.o. Z 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 z 1997r.) oraz publikację zwycięskiego zdjęcia w serwisie facebook.