Regulamin konkursu wielkanocnego

Regulamin konkursu wielkanocnego „Najciekawsza wielkanocna pisanka Klairs ” Facebook

 1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na profilu Willcare Group w serwisie facebook. Organizatorem konkursu i jednocześnie całkowitym fundatorem nagród jest firma Willcare Group SP z o.o. Z siedzibą przy ul. Morasko 11a, 61-680 Poznań.
 2. Organizator decyduje o zasadach i przebiegu konkursu.
 3. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto wyśle do nas zgłoszenie na mail klairskonkurs@willcare.pl, polubi naszą stronę na facebook`u oraz doda komentarz pod postem konkursu.
 4. Przesłanie zgłoszenia na podany wyżej adres mail oznacza przystąpienie do konkursu oraz akceptację niniejszego regulaminu.
 5. Tematem konkursu jest „Najciekawsza wielkanocna pisanka Klairs”. Czekamy na projekty waszych wielkanocnych jajek Klairs. Nadmieniam , że pisanka powinna mieć nazwę firmy kosmetyków, których się tyczy konkurs.
 6. Czas trwania konkursu: Wasze zgłoszenia wraz z propozycjami zdjęć przesyłajcie od 3.04.2017 roku do 7.04.2017 roku do północy. Zgłoszenia po terminie nie będą rozpatrywane.
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w poniedziałek 10.03.2017. Tego dnia zwycięskie zdjęcia opublikujemy pod naszym walentynkowym postem, oraz stworzymy baner z udziałem waszej pisanki. Prosimy również o podanie w zgłoszeniu nr telefonu, abyśmy mogli skontaktować się telefonicznie.
 8. Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania na kosmetyki marki Klairs zarówno on -line jak i w sklepie stacjonarnym.
 9. Organizator poinformuje zwycięzców o wygranej na portalu facebook, a także mailem w wiadomości prywatnej lub telefonicznie.
 10. Organizator nie przewiduje możliwości wymiany nagrody na gotówkę.
 11. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych Willcare Beauty Sp z o.o. Z 29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 z 1997r.) oraz publikację zwycięskiego zdjęcia w serwisie facebook.